O mnie

autorka

Moją pasję do tej interdyscyplinarnej dyscypliny nauki odkryłam na studiach. Miałam być zupełnie kimś innym ale koleje losu zaniosły moje nogi na progi wydziału technologii drewna.

Pod technologią drewna skrywają się chemia, mechanika, fizyka, matematyka a także zmysł projektanta wnętrz i umiejętności informatyczno-graficzne. Drzewnictwo jest tak szeroką dyscypliną, że każdy znajdzie coś dla siebie interesującego.

Spytacie zapewne „Dlaczego z przymrużeniem oka ;)?

Mając za sobą doświadczenia ze świata akademickiego niestety niejednokrotnie przekonałam się, że nie wszystko co znajdziecie w artykułach naukowych to prawda w 100%. Parafrazując Carlosa Ruiz Zafóna „Polityka jest nierzadko schronieniem przeciętnych i przegranych artystów (od siebie dodam, że nie tylko artystów). Tam mogą prosperować, napawać się władzą i utwierdzać i utwierdzać w samozadowoleniu, a zwłaszcza wziąć odwet na tych, którzy pracą i talentem zdobyli to, co dla nich nieosiągalne.”

Carlos Ruiz Zafón, Labirynt Duchów, Warszawskie Wydawnictwo Literackie MUZA SA, wyd. I Warszawa 2017.

Na samym początku lojalnie uprzedzam, że wpisy nie będą się pojawiały regularnie z częstotliwością precyzyjną jak szwajcarski zegarek, ale na pewno kilka w ciągu roku będzie 😉

Zachęcam do wejścia w ten naukowy labirynt, miłej lektury i oczekuję na konstruktywny feedback 😉